30.4.2024 Keramika Krumvíř ukončuje svou činnost, tedy i provoz e-shopových stránek. Do té doby budou k prodeji pouze výrobky, které máme skladem, může se tedy stát, že konkrétní výrobek koupí někdo před Vámi. Pokud se tak stane, budete informováni, dříve než obdržíte potvrzení objednávky. Děkujeme za pochopení a za Váš dosavadní zájem o naši keramiku!

Doprava zboží

internetový obchod Keramika Krumvíř


Nabízíme několik možností přepravy:

 1. Balíková přeprava
  • pokud jde pouze o jeden či několik balíků, posíláme je přes přepravní společnost DPD 
  • cena dopravy bude připočítaná k ceně zakázky a je závislá na hmotnosti balíku
 1. Paletová přeprava
  • pokud jde o větší zakázku, která je balena na paletu, pro větší bezpečnost a lehčí manipulaci, spolupracujeme s přepravní společností Raben Logistics Czech s.r.o.
  • cena dopravy bude připočítaná k ceně zakázky a je závislá na hmotnosti, objemu a místě dodání
 1. Osobní odběr
  • Pravidelní odběratelé si vyzvedávají zakázky osobně ať už na volno nebo na paletě
  • My nemáme vlastní dopravu

Zakládáme si na precizním balení, každá krabice je po stranách vycpaná polystyrénem a vyplněna dřevitou vlnou, tak aby nedošlo k poškození výrobků.

Reklamace:

V případě, že při předání přepravcem je balík viditelně poškozen nebo v něm bude nezvykle hrkat, nepřebírejte jej a vypište s řidičem reklamační protokol. V opačném případě není možné reklamaci uznat.

Když je balík viditelně v pořádku, ale po rozbalení naleznete rozbitý výrobek, vše ihned nafoťte (včetně balíku) a pošlete nám na email eshop@keramikakrumvir.cz a vše spolu vyřešíme.